Widok

Najbliższa edycja: czerwiec 2026 | Okienko sprzedażowe: 10-15 czerwca | Ograniczona ilośc miejsc: 12 osób

Czytaj więcej

1990.00

PLN

Zamów

Kobiety i mężczyźni / fundament relacji z dzieckiem

Czytaj więcej

1290.00

PLN

Zamów

PROCES MENTORINGOWY / kobiety

Czytaj więcej

1970.00

PLN

Zamów

 Dezinformacja o krzyku rodzica wdarła się do współczesnego rodzicielstwa na ogromną skalę. Nagłówki straszą, że krzyk niszczy mózg dziecka, że zostawia blizny na całe życie. Rodzice żyją w lęku i…

Czytaj więcej

59.00

PLN

Zamów

 + konsultacja rodzicielska/ Seminarium objęte patronatem Fundacji FamilyLab Association - założonej przez duńskiego terapeutę rodzinnego Jespera Juula

Czytaj więcej

450.00

PLN

Zamów

+ konsultacja rodzicielska / Seminarium objęte patronatem Fundacji FamilyLab Association - założonej przez duńskiego terapeutę rodzinnego Jespera Juula

Czytaj więcej

450.00

PLN

Zamów

+ konsultacja rodzicielska/ Seminarium objęte patronatem Fundacji FamilyLab Association - założonej przez duńskiego terapeutę rodzinnego Jespera Juula

Czytaj więcej

450.00

PLN

Zamów

Nagranie webinaru Dostęp: 6 miesięcy

Czytaj więcej

179.00

PLN

Zamów

Konsultacja rodzicielska to spotkanie dla rodziców dzieci w każdym wieku, którzy szukają wsparcia w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

Czytaj więcej

300.00

PLN

Zamów

 Pracuję z dorosłymi indywidualnie oraz z parami.

Czytaj więcej

250.00

PLN

Zamów

Martyna
Serdecznie polecam każdemu rodzicowi. Dla mnie to absolutny game changer w rodzicielstwie-szczególnie w codzienności pełnej zmęczenia, presji i stawiania dzieci zawsze na pierwszym miejscu, często kosztem siebie. Niezwykle merytoryczne, Pani Kasia jest zawsze świetnie przygotowana, konkretna... Dowiedz się więcej
Serdecznie polecam każdemu rodzicowi. Dla mnie to absolutny game changer w rodzicielstwie-szczególnie w codzienności pełnej zmęczenia, presji i stawiania dzieci zawsze na pierwszym miejscu, często kosztem siebie.
Niezwykle merytoryczne, Pani Kasia jest zawsze świetnie przygotowana, konkretna, podaje trafne przykłady z życia i mówi dokładnie to, co trzeba usłyszeć. Wszystko jest „w punkt”.
Słucha się jej z ogromną przyjemnością, ale co najważniejsze, daje to do myślenia i realnie zmienia podejście. To nie jest tylko teoria, tylko praktyka, którą można wdrożyć od razu.
Już wprowadzam małe zmiany i widzę ogromną różnicę, zarówno u siebie, jak i w relacji z dziećmi.
Uważam, że każdy rodzic powinien wziąć udział w takich warsztatach.
Jestem naprawdę wdzięczna, że Pani Kasia pojawiła się na mojej drodze rodzicielskiej. Szkoda tylko, że tak późno ❤️
 
 
Karolina
Forma bardzo ciekawa, to co usłyszałam wiele wniosło do funkcjonowania mojej rodziny. Zajęcia prowadzone w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Prowadząca świetna babka🙂

Forma bardzo ciekawa, to co usłyszałam wiele wniosło do funkcjonowania mojej rodziny. Zajęcia prowadzone w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Prowadząca świetna babka🙂

Olga
Kasiu, jestem po prostu zachwycona! To, o czym mówisz, trafia do mnie w wyjątkowy sposób. Twoja bezpośredniość, życiowe przykłady, ta lekkość i autentyczność – to jest coś niesamowitego. Najpiękniejsze jest to, że w ogóle nie chodzi tu o żadną metodę, ale o skłanianie do g... Dowiedz się więcej
Kasiu, jestem po prostu zachwycona!
To, o czym mówisz, trafia do mnie w wyjątkowy sposób. Twoja bezpośredniość, życiowe przykłady, ta lekkość i autentyczność – to jest coś niesamowitego. Najpiękniejsze jest to, że w ogóle nie chodzi tu o żadną metodę, ale o skłanianie do głębokiej refleksji nad sobą. To podejście, w którym rodzic jest liderem patrzącym na dziecko z prawdziwą ciekawością, stało się dla mnie początkiem niezwykłej podróży.
Dziękuję Ci za tą podróż, która w zupełnie nowy sposób kreuje połączenie między mną a moim dzieckiem. Pokazujesz, że wszystko zaczyna się od autentycznej, głębokiej relacji: najpierw ze sobą, potem ze światem, a z tej pełni – z dziećmi. Tego właśnie pragnę i tego chcę więcej!
 
Z serdeczną wdzięcznością,
Olga
Monika
Rodzicielstwo do którego zaprasza nas Kasia, to najlepsze, co mi się w rodzicielskich poszukiwaniach przytrafiło. Jako mama kilkulatki, można powiedzieć, że przez właśnie całe kilka lat życia mojej córki ciągle szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z wychowaniem małego ... Dowiedz się więcej
Rodzicielstwo do którego zaprasza nas Kasia, to najlepsze, co mi się w rodzicielskich poszukiwaniach przytrafiło. Jako mama kilkulatki, można powiedzieć, że przez właśnie całe kilka lat życia mojej córki ciągle szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z wychowaniem małego człowieka, głównie w książkach i podcastach. Na bardzo wczesnych etapach życia, gdy chłonęłam tego najwięcej, czułam wręcz przeciążenie, im więcej tego było, tym większe. Treści były często wykluczające się, mało pomocne albo wręcz – jak patrzę na niektóre z perspektywy czasu – groźne.
Jakość relacji do której zaprasza nas Kasia (mimo że nie zawsze łatwa do przełknięcia, albo nawet powodująca uczucie wewnętrznego buntu zaraz po) to koniec końców, daje poczucie spokoju. Właśnie dlatego, że nie daje gotowych rozwiązań, nie tłumaczy metod, tylko tłumaczy relacje na linii rodzic-dziecko, a nawet często na liniach rodzic-rodzic, rodzic-nauczyciel czy rodzic-babcia/dziadek. A o tych relacjach często zapominamy. I mam wrażenie, że im więcej się edukujemy w temacie dzieci, tym częściej właśnie zapominamy.
Kasia Kubiczek ma niezwykły talent precyzyjnego i wyczerpującego odpowiadania na pytania. To jest rzecz, której nie da się wykuć na pamięć, zawsze kiedy Kasia odpowiadała na pytania myślałam, że wiedza, którą przekazuje jest niezwykle spójna, że tam nie ma martwych punktów, że w każdym dylemacie musimy się skupić na relacjach i zadawać sobie odpowiednie pytania, a wtedy odpowiedzi na pytania same do nas przyjdą.
Polecam warsztaty z Kasią Kubiczek naprawdę wszystkim rodzicom. Dzisiaj, już kilka miesięcy po zakończonych warsztatach, jest to wiedza, do której wracam i odnoszę się najczęściej w moich codziennych rodzicielskich zmaganiach.
Ania
Jestem mamą malutkiej kruszynki. Jak wychować synka na szczęśliwego człowieka o wysokim poczuciu własnej wartości - pytanie to bardzo mnie nurtowało zanim trafiłam do Kasi. Dzięki kursowi "Łatwiejsze rodzicielstwo" dokładnie wiem, co robić i w jakim kierunku podążać. Nagrane lekcje s... Dowiedz się więcej

Jestem mamą malutkiej kruszynki. Jak wychować synka na szczęśliwego człowieka o wysokim poczuciu własnej wartości? – pytanie to bardzo mnie nurtowało zanim trafiłam do Kasi. Dzięki kursowi „Łatwiejsze rodzicielstwo” dokładnie wiem, co robić i w jakim kierunku podążać. Nagrane lekcje są bardzo porządkujące. Na spotkaniach, które dla mnie były najbardziej wartościową częścią programu, współpracowaliśmy w atmosferze zaufania i otwartości. Dziękuję Kasiu za ogrom wsparcia i inspiracji! Po udziale w programie czuję się pewniej w macierzyństwie. Zrozumiałam, że nie ma magicznej metody, która sprawi, że synek będzie miał wysokie poczucie własnej wartości i wyrośnie na szczęśliwego dorosłego. Jednak pracując nad sobą zwiększam na to szansę. Dzięki Tobie wiem, na czym ta praca polega.

Basia
Brałam udział w kilku kursach, warsztatach, przeczytałam sporo książek i słuchałam wielu specjalistów. Ale żaden z tych kroków nie przyniósł mi takiej zmiany jak program Kasi.Tutaj po raz pierwszy naprawdę poczułam łagodność wobec siebie.Zrzuciłam z siebie ogromny ciężar winy, kt... Dowiedz się więcej

Brałam udział w kilku kursach, warsztatach, przeczytałam sporo książek i słuchałam wielu specjalistów. Ale żaden z tych kroków nie przyniósł mi takiej zmiany jak program Kasi.
Tutaj po raz pierwszy naprawdę poczułam łagodność wobec siebie.
Zrzuciłam z siebie ogromny ciężar winy, który nosiłam od lat – za błędy, za nieidealne reakcje, za wszystko, co ‘powinnam była robić lepiej’.
To było prawdziwe uwolnienie.

Kasia pokazuje, że autentyczność nie tylko jest możliwa – ona leczy.
I robi to w sposób, który trudno opisać – z ogromnym profesjonalizmem, a jednocześnie prawdziwością i czułością, której każda z nas potrzebuje.
Nie staje się przyjaciółką – staje się czymś więcej: przewodniczką. Taką, która widzi więcej, ale nie ocenia. Która zadaje pytania, które zmieniają perspektywę. Która daje narzędzia, ale nigdy nie zabiera sprawczości.

Ten program to dar. Warty każdej minuty, każdej złotówki, każdego oddechu, jaki się przy nim bierze głębiej.

Polecam go z całego serca KAŻDEJ mamie. Nie dlatego, że coś z Tobą jest nie tak – ale dlatego, że zasługujesz na to, by poczuć, że jesteś dokładnie taka, jaka być powinnaś.

Maria
Program bardzo szybko przestał być dla mnie tylko o macierzyństwie. Stał się czymś znacznie większym – spotkaniem ze sobą samą. Z tą częścią mnie, która przez lata była zagłuszana, pomijana, niewysłuchana. Każda lekcja, każde spotkanie online, każde Twoje pytanie, Kasiu – ot... Dowiedz się więcej

Program bardzo szybko przestał być dla mnie tylko o macierzyństwie. Stał się czymś znacznie większym – spotkaniem ze sobą samą. Z tą częścią mnie, która przez lata była zagłuszana, pomijana, niewysłuchana.

Każda lekcja, każde spotkanie online, każde Twoje pytanie, Kasiu – otwierały mi oczy… i serce. Na nowe możliwości, na nadzieję, na inne spojrzenie na relacje – ale też na to, co trudne. Na to, co „niezaopiekowane”, a co przez lata trzymało mnie w miejscu.

Dzięki temu kursowi poczułam, że naprawdę mogę ruszyć z miejsca.
Z większą ufnością. Z większym spokojem. Z ciekawością zamiast lęku.
To nie była szybka zmiana. To było delikatne, głębokie przesunięcie – takie, które zostaje na zawsze.

Nie wiem, ile razy dziękowałam Ci w myślach, Kasiu – za Twoją obecność, za słowa, za przestrzeń, jaką tworzysz.
I sobie – za to, że zaufałam i weszłam na tę ścieżkę.
To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Ania
Program  polecam absolutnie wszystkim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. I ta mama, która jest bliska wizyty u psychiatry z powodu nieradzenia sobie w rodzinie, jak i ta, która chciałaby lekko poprawić komunikację z dziećmi. Co ciekawe, Kasia  nie ma rozwiązań dla wszystkich, ale to co d... Dowiedz się więcej

Program  polecam absolutnie wszystkim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. I ta mama, która jest bliska wizyty u psychiatry z powodu nieradzenia sobie w rodzinie, jak i ta, która chciałaby lekko poprawić komunikację z dziećmi. Co ciekawe, Kasia  nie ma rozwiązań dla wszystkich, ale to co daje jest rozwiązaniem wszystkiego. Udziała w programie przyniósł mi ogromne emocje, odgrzebał sprawy, które byłam pewna, że są poukładane ( dziś wiem, że nie ma czegoś takiego, jak poukładać na dobre. W szafie zawsze zrobi się bałagan, pod warunkiem, że z niej korzystamy). Po tej niesamowitej przygodzie emocjonalnej, nadszedł czas na rozwiązania, które sama znalazłam, a Kasia na swoich spotkaniach dzielnie mnie prowadziła za rękę. Spotkania były niesamowitym dopełnieniem części merytorycznej kursu. Udział w tym programie polecam z całego serca, absolutnie każdej mamie. Cotygodniowe spotkania z Kasią były dla mnie jako kobiety „wyjściem z domu”. Spotkaniem, które było wartościowe, na którym mi zależało i na które czekałam. Było oddechem od codzienności, od domu, od codziennych relacji, których czasem mamy dość. Dziś tęsknię za tym obowiązkowym „wyjściem na kawę”. Bardzo polecam!

Julia
„Udziała w programie  to było dla mnie coś znacznie więcej niż nauka – to było prawdziwe, poruszające spotkanie.Spotkanie z Kaśką – w jej autentyczności, spokoju i sile.Spotkanie z własną przeszłością – z tym, co niewypowiedziane, zepchnięte, zapomniane.I wreszcie: spotkanie... Dowiedz się więcej

„Udziała w programie  to było dla mnie coś znacznie więcej niż nauka – to było prawdziwe, poruszające spotkanie.
Spotkanie z Kaśką – w jej autentyczności, spokoju i sile.
Spotkanie z własną przeszłością – z tym, co niewypowiedziane, zepchnięte, zapomniane.
I wreszcie: spotkanie ze sobą – tu i teraz. Taką, jaka jestem naprawdę.

To było jak zanurzenie się w chwili obecnej, w przestrzeni stworzonej z ogromnej uważności i czułości.
Czułam się bezpieczna. Niewinna. Widziana.
Dzięki Kasi mogłam sięgnąć po to, co kiedyś zostało utracone – po kawałki siebie, które przez lata nie miały prawa głosu.
I to wszystko działo się bez poczucia osamotnienia.
Nie było presji. Nie było popędzania. Tylko uważna obecność i prowadzenie – delikatne, ale głębokie.

Stworzyć przestrzeń tak wspierającą, nieoceniającą, budującą – i jednocześnie tak transformującą – to potrafi tylko ktoś, kto sam przeszedł przez ogień i zbudował most do drugiego człowieka.
Kasia zrobiła to dla nas – i robi to każdego dnia.

Czuję ogromny szacunek i wdzięczność – za ten projekt, za Twoje słowa, Twoje pytania, Twoje historie.
Za to, że ukierunkowałaś mnie na… mnie – na moje emocje, moje potrzeby, moje zdrowie – i moje szczęście.
To jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu.” 

Kornelia
Katarzyna Kubiczek, dziękuję Ci że moglam wziąć udział w Twoim programie i w spotkaniach w grupie. To był dobry kurs, bardzo dobry kurs. Spójny, kompleksowy, realizujący zapowiedziane cele systematycznie w bezpiecznej atmosferze i systematycznie budujący świadomość, wiedzę i umiejętno... Dowiedz się więcej

Katarzyna Kubiczek, dziękuję Ci że moglam wziąć udział w Twoim programie i w spotkaniach w grupie. To był dobry kurs, bardzo dobry kurs. Spójny, kompleksowy, realizujący zapowiedziane cele systematycznie w bezpiecznej atmosferze i systematycznie budujący świadomość, wiedzę i umiejętności. Myślę, że najlepszy w jakim uczestniczyłam w przestrzeni online a pewnie jeden z najlepszych w ogóle.
Od pierwszego spotkania i jednego z pierwszych pytań, które Kasia zadała poczułam, że dobrze wybrałam decydując się na udział w tym kursie. A decyzja była niełatwa bo było we mnie wiele niepewności i obaw bo oprócz tego, że jestem matką, jestem też profesjonalistką w tych tematach i nie chciałam by udział w kursie oznaczał moją słabość czy niekompetencję, jestem też trenerką Familcylab jak Kasia, ale tu mogłam być mamą, która była profesjonalnie prowadzona przez świadomą, empatyczną przewodniczkę, mentorkę i bardzo fajną osobę.
Dziś kończy się kurs a ja czuję się pewniejszą matką, spokojniejszą, jestem z większym zaufaniem do siebie i większym luzem. Mój dom znowu wypełnia się swobodną przestrzenią dla wszystkich w naszej rodzinie. Zyskałam większe oparcie o siebie, jestem bardziej zdecydowana i z większą odwaga staję do codzienności. Chociaż byłam tu jako matka to dziś wiem, że poszerzyłam również moje kompetencje zawodowe co już przekłada się na moją pracę.
Kaśka DZIĘKUJĘ
BARDZO POLECAM  

Zofia
Korzystam z różnych treści Kasi, ale ten program to prawdziwa petarda. Dzięki temu, że spotykałyśmy się regularnie w kameralnej grupie, miałam szansę „na poważniej" podejść do tego, co i dlaczego chcę zmienić. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Kasi w prowadzeniu spotkań i grupy... Dowiedz się więcej

Korzystam z różnych treści Kasi, ale ten program to prawdziwa petarda. Dzięki temu, że spotykałyśmy się regularnie w kameralnej grupie, miałam szansę „na poważniej” podejść do tego, co i dlaczego chcę zmienić. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Kasi w prowadzeniu spotkań i grupy. Zawsze czułam się bezpiecznie. To, co jednak totalnie wyrzuciło mnie z kapci to fakt, że naprawdę zmieniłam OGROM spraw i to dalej się dzieje. Naprawdę nie ma odwrotu 😉 Nie jest to łatwe, ale dzięki programowi mam narzędzia, by jakoś to obejmować. Widzę jak zmiany we mnie wpływają na codzienność moją i rodziny. To dzieje się szybciej niż myślałam. Przede wszystkim, patrzę na relacje w nieco inny sposób i pod takim kątem, że naprawdę jest mi lżej. Cały czas spotykam się ze starymi nawykami i przekonaniami i wiem, że to normalne. Dziękuję Kasiu!

Sylwia
Łatwiejsze rodzicielstwo to totalny gamechanger. Dociera o wiele głębiej niz inne materiały parentingowe z którymi miałam do czynienia (na początku macierzyństwa przeczytałam mnóstwo poradników parentingowych, w tym kilka książek Juula), dopiero Twój kurs zaczął mi wszystko rozjaśni... Dowiedz się więcej

Łatwiejsze rodzicielstwo to totalny gamechanger. Dociera o wiele głębiej niz inne materiały parentingowe z którymi miałam do czynienia (na początku macierzyństwa przeczytałam mnóstwo poradników parentingowych, w tym kilka książek Juula), dopiero Twój kurs zaczął mi wszystko rozjaśniać. Załuję, że nie mam młodszych dzieci, bo wtedy nie popełniłabym tych wszystkich błędów, które popełniłam. Ale lepiej późno niż wcale 😉

Dominika
Jestem zachwycona. Długo zastanawiałam się, co napisać, żeby wyrazić to, że naprawdę warto. Początkowo miałam mieszane uczucia - ciekawość i chęć, żeby jednak usprawnić to moje rodzicielstwo, walczyła z niepokojem, że znów ktoś mi będzie gadał, jak mam żyć/wychowywać dzieci... Dowiedz się więcej

Jestem zachwycona. Długo zastanawiałam się, co napisać, żeby wyrazić to, że naprawdę warto.

Początkowo miałam mieszane uczucia – ciekawość i chęć, żeby jednak usprawnić to moje rodzicielstwo, walczyła z niepokojem, że znów ktoś mi będzie gadał, jak mam żyć/wychowywać dzieci/mówić i myśleć, żeby być ok. I znów w świetle tego ocenię się jako niewystarczająca. A w ogóle czasu to ja też nie mam jak lodu.

A tu cud! Objawienie! Pani Katarzyna sprowadziła mnie na ziemię i przekonała, że mam kompetencje i umiejętności, by stawiać stabilne i pewne kroki (a nawet i wywracać się, żeby wstawać). Zrozumiałam wartość bycia autentycznym w rodzicielstwie, przeciwstawiając to różnym metodom wychowawczym, które mają sprawić, by nasze dzieci i my jako rodzice byliśmy „jacyś” (jak z obrazka, jak z podręcznika ). Właśnie nie o to chodzi jednak! Hura!
 
Czuję ulgę i spokój, dzięki temu czego się nauczyłam. Jeśli też czasem czujesz się zagubiona lub zagubiony jako rodzic czy opiekun, polecam Ci, bo warto.
Ania
Spotkania prowadzone przez Kaśkę zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zajęcia były bardzo merytoryczne, a atmosfera bardzo przyjemna. Ważne było dla mnie to, że Kaśka nie stawia siebie na pozycji "wszystkowiedzącego trenera". To o czym mówi wynika z jej doświadczeń, obserwacji i... Dowiedz się więcej
Spotkania prowadzone przez Kaśkę zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zajęcia były bardzo merytoryczne, a atmosfera bardzo przyjemna.
Ważne było dla mnie to, że Kaśka nie stawia siebie na pozycji „wszystkowiedzącego trenera”. To o czym mówi wynika z jej doświadczeń, obserwacji i wiedzy, którą zdobywa i wciąż poszerza.
Mówi o tym, że jako rodzice popełniamy błędy. Jednocześnie zachęca do spojrzenia w głąb siebie i pracowania nad sobą, i nad relacjami w rodzinie.
Sam pomysł prowadzenia tego typu zajęć jest świetny, bo daje nam rodzicom, możliwość zrozumienia, jak ważna jest relacja, którą budujemy z dzieckiem, z jakimi problemami możemy się spotkać i jak sobie z nimi radzić.
Bardzo polecam.
Kamila
Kasia jest mega inspirującą osobą. Wiedza, umiejętności, normalne podejście do wychowania - tego oczekiwałam i otrzymałam w 200%. W bardzo obrazowy sposób przedstawia niełatwe dynamiki relacji. Tak trzymaj! Zarażaj swą pasją innych! Jesteś najlepsza.

Kasia jest mega inspirującą osobą. Wiedza, umiejętności, normalne podejście do wychowania – tego oczekiwałam i otrzymałam w 200%. W bardzo obrazowy sposób przedstawia niełatwe dynamiki relacji. Tak trzymaj! Zarażaj swą pasją innych! Jesteś najlepsza.

Kasia
Po cyklu warsztatowym z Kasią jestem świadomym, spokojnym i otwartym na potrzeby moich dzieci, ale także na swoje potrzeby rodzicem. Kasia fantastycznie prowadzi spotkania! Nie ocenia, nie daje konkretnych "regulaminowych" zasad, a uczy i pokazuje często na swoich doświadczeniach jak współdzi... Dowiedz się więcej

Po cyklu warsztatowym z Kasią jestem świadomym, spokojnym i otwartym na potrzeby moich dzieci, ale także na swoje potrzeby rodzicem. Kasia fantastycznie prowadzi spotkania! Nie ocenia, nie daje konkretnych „regulaminowych” zasad, a uczy i pokazuje często na swoich doświadczeniach jak współdziałać z naszymi dziećmi. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo wiedza wyciągnięta z warsztatów pozwoliła mi zupełnie inaczej spojrzeć na relacje z moimi dziećmi. Teraz jest cudownie, a minęły zaledwie 2 tyg. od ukończenia seminarium. Czekam z niecierpliwością na kwietniowe spotkanie. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i moich dzieciaków!

Ada
Zgrabnie i bardzo przejrzyście wyłożone praktyczne zastosowanie filozofii Juula, ale prawdziwą przyjemnością jest słuchanie Kaśki. Szczerze i bez ozdobników dzieli się doświadczeniami swojego rodzicielstwa i otwiera oczy na takie aspekty relacji rodzic-dziecko, że poruszane tematy nie pr... Dowiedz się więcej

Zgrabnie i bardzo przejrzyście wyłożone praktyczne zastosowanie filozofii Juula, ale prawdziwą przyjemnością jest słuchanie Kaśki. Szczerze i bez ozdobników dzieli się doświadczeniami swojego rodzicielstwa i otwiera oczy na takie aspekty relacji rodzic-dziecko, że poruszane tematy nie przestają we mnie pracować.

Olga
Znakomite! Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tym kursie. To, czego się dowiedziałam, zaczęłam od razu wprowadzać we własnej rodzinie i właściwie momentalnie poczułam pozytywne efekty. Przede wszystkim uspokoiłam się, ponieważ nauczyłam się ufać swojej intuicji, a n... Dowiedz się więcej

Znakomite! Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tym kursie. To, czego się dowiedziałam, zaczęłam od razu wprowadzać we własnej rodzinie i właściwie momentalnie poczułam pozytywne efekty. Przede wszystkim uspokoiłam się, ponieważ nauczyłam się ufać swojej intuicji, a nie temu, co podpowiada społeczeństwo. To uspokojenie, czyli chyba po prostu prawdziwa akceptacja dla tego, jakimi jesteśmy, od razu wpłynęło na moje relacje z synkiem oraz z partnerem. Czuję, że teraz mogę sprostać sytuacjom, które jeszcze niedawno mnie bardzo stresowały. I to jest świetne! Seminaria Kasi naprawdę bardzo inspirują i dodają wiary we własną mądrość: dzięki, dzięki dzięki! 🙂

Dorota
Szkolenie zrobiło rewolucję w mojej głowie ale właśnie takich doświadczeń szukam..nowych rozwiązań i nieschematycznego podejścia do dzieci, ich wychowania i do naszych przekonań, które często nie są nasze tylko właśnie narzucone przez rodzinę, szkołę, społeczeństwo..Kasia kwesti... Dowiedz się więcej

Szkolenie zrobiło rewolucję w mojej głowie ale właśnie takich doświadczeń szukam..nowych rozwiązań i nieschematycznego podejścia do dzieci, ich wychowania i do naszych przekonań, które często nie są nasze tylko właśnie narzucone przez rodzinę, szkołę, społeczeństwo..Kasia kwestionuje schematy i prowokuje do myślenia. Polecam i dziękuję bo już zauważam dobre zmiany:)

Brygida
To, o czym mówi Kasia, jest tak inne od tego jak zwykliśmy podróżować w relacjach, że nasze mechanizmy chciały by się bronić, przed tym co słyszą. Nasze serce natomiast WIE, i kiedy głowa mówi >nie chcę tego słyszeć< do oczu napływają łzy tęsknoty serca, spragnionego takich... Dowiedz się więcej

To, o czym mówi Kasia, jest tak inne od tego jak zwykliśmy podróżować w relacjach, że nasze mechanizmy chciały by się bronić, przed tym co słyszą. Nasze serce natomiast WIE, i kiedy głowa mówi >nie chcę tego słyszeć< do oczu napływają łzy tęsknoty serca, spragnionego takich wartości i takiego BYCIA. Tam na dnie serduszko czuje, że w końcu ktoś do niego przemawia….dziękuję Kasiu:)

Jadwiga
Warsztaty z P. Kasia pokazały mi zupełnie inny sposób wychowywania dzieci. Jestem jej bardzo wdzięczna za pokazanie jak można inaczej. Warsztaty przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. przepelnione nie tylko wiedza teoretyczne ale i praktyczna. Wszystko w bardzo ciekawej formie. Dziękuję i... Dowiedz się więcej

Warsztaty z P. Kasia pokazały mi zupełnie inny sposób wychowywania dzieci. Jestem jej bardzo wdzięczna za pokazanie jak można inaczej. Warsztaty przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. przepelnione nie tylko wiedza teoretyczne ale i praktyczna. Wszystko w bardzo ciekawej formie. Dziękuję i polecam wszystkim rodzicom

Justyna
Spotkania z Kasią to prawdziwa rewolucja! Ogromna dawka wiedzy, doświadczenia i przykładów. Kasia urzekła nas przede wszystkim swoją autentycznością co wpłynęło na wiarygodność tego o czym mówi na spotkaniach. Wyjaśniła nam czym jest autentyczność w rodzicielstwie, dlaczego ta aute... Dowiedz się więcej
Spotkania z Kasią to prawdziwa rewolucja! Ogromna dawka wiedzy, doświadczenia i przykładów. Kasia urzekła nas przede wszystkim swoją autentycznością co wpłynęło na wiarygodność tego o czym mówi na spotkaniach. Wyjaśniła nam czym jest autentyczność w rodzicielstwie, dlaczego ta autentyczność jest tak ważna w rozwoju każdego dziecka. Dostaliśmy też mnóstwo wsparcia i otuchy. Zaprosiła nas do przemyśleń, do słuchania dzieci, do obserwowania ich. To były bardzo wartościowe i odkrywcze spotkania ! Kasia niczego nam nie narzucała – inspirowała !!!
Ilość osób uczestniczących w spotkaniach była zaskakująca. Po spotkaniach rodzice dzielili się swoimi wrażeniami, było emocjonalnie i refleksyjnie. Mnóstwo cennych spostrzeżeń i informacji! Udało się Kasi stworzyć taką bezpieczną przestrzeń do poszukiwania inspiracji i do rozwoju! Bardzo dziękuję Ci Kasiu za te spotkania, za Twoje zaangażowanie, za Twoją perspektywę, za Twoją prawdę! Wspieraj dalej rodziców bo bardzo tego potrzebujemy! Ściskam mocno!
Monika
Czytałam niektóre książki Juula, kiedy moja ośmioletnia córka miała dwa latka. Byłam oczarowana jego podejściem do dzieci. Jednak po Pani kursie zdałam sobie sprawę, że oczarowanie to jedno, ale wdrażanie jego zaleceń w życie to drugie. Odkąd włączyłam nagrania, miałam poczucie, ... Dowiedz się więcej
Czytałam niektóre książki Juula, kiedy moja ośmioletnia córka miała dwa latka. Byłam oczarowana jego podejściem do dzieci. Jednak po Pani kursie zdałam sobie sprawę, że oczarowanie to jedno, ale wdrażanie jego zaleceń w życie to drugie. Odkąd włączyłam nagrania, miałam poczucie, że mówi Pani o mnie jeśli chodzi o popełniane błędy. Nawet przykłady były z życia wzięte  Może jedynie z autentycznością jako mama, nigdy nie miałam problemu. Ale odwróciła Pani moje macierzyństwo do góry nogami. To też nie oznacza, że natychmiastowe przestawienie sposobu myślenia po tym kursie jest w moim przypadku łatwe. Stare schematy i teorie innych nurtów wychowawczych chcą za każdym razem dojść do głosu podobał mi się webinar dotyczący odmawiania dzieciom pomimo tego, że był dość kontrowersyjny. Wdrożyłam go w życie natychmiast. Fajnie, że kurs zdejmuje z rodziców to ogromne brzemię konieczności organizacji całego świata dziecka, np. szkolnego. Jestem też nauczycielem i zdecydowanie zauważam, że mobidziennik i grupy messangerowe odbierają dziecku moc. Zgadzam się absolutnie, że dziecko powinno samo zadbać o przestrzeń jaką jest szkoła, nawet jeśli wielokrotnie ma się przy tym potknąć. Wchodzę w to 
Dziękuję za każde słowo.
Bartłomiej
Bardzo podoba mi się Kasi sposób patrzenia na rodzicielstwo. Bywa on czasami dla mnie trudny i całkowicie inny niż ten płynący z głównego nurtu. Bywa niewygodny, bo przekierowuje moją uwagę z dziecka na mnie. Jednocześnie właśnie to pokazało mi, dlaczego mimo wiedzy czułem się pogubi... Dowiedz się więcej

Bardzo podoba mi się Kasi sposób patrzenia na rodzicielstwo. Bywa on czasami dla mnie trudny i całkowicie inny niż ten płynący z głównego nurtu. Bywa niewygodny, bo przekierowuje moją uwagę z dziecka na mnie. Jednocześnie właśnie to pokazało mi, dlaczego mimo wiedzy czułem się pogubiony. Ta perspektywa daje więcej jasności i naprawdę porządkuje myślenie o relacji z dzieckiem.

Anna
Polecam zdecydowanie seminaria prowadzone przez Panią Katarzynę Kubiczek. Zajęcia prowadzone w sposób arcyciekawy, wysoce merytorycznie, poparte mnóstwem przykładów z życia codziennego. Uczestnicy spotkań chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i co ciekawe wykazują ogromny głód wi... Dowiedz się więcej

Polecam zdecydowanie seminaria prowadzone przez Panią Katarzynę Kubiczek. Zajęcia prowadzone w sposób arcyciekawy, wysoce merytorycznie, poparte mnóstwem przykładów z życia codziennego. Uczestnicy spotkań chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i co ciekawe wykazują ogromny głód wiedzy. Gdyby nie ramy czasowe, spotkania trwałyby zdecydowanie dłużej.

Iwona
Cykl spotkań nt. "Rodzicielskiej autentycznosci" wniósł prawdziwą rewolucję w mojej głowie i podświadomie takiej potrzebowałam. To czego się dowiedziałam, bardzo szybko uświadomiło mi ciemne plamki w moim postępowaniu, w obszarze relacji rodzinnych, partnerskich oraz społecznych. Specj... Dowiedz się więcej

Cykl spotkań nt. „Rodzicielskiej autentycznosci” wniósł prawdziwą rewolucję w mojej głowie i podświadomie takiej potrzebowałam. To czego się dowiedziałam, bardzo szybko uświadomiło mi ciemne plamki w moim postępowaniu, w obszarze relacji rodzinnych, partnerskich oraz społecznych. Specjalistyczna wiedza Kasi poparta praktyką, najczęściej tą z autopsji, dała mi nowe spojrzenie, nie tylko na mądrzejsze wychowywanie dzieci, ale także na budowanie właściwych relacji międzyludzkich: z dziećmi, mężem, rodzicami czy szkołą. Otrzymałam dzięki Kasi świadomość jak ważne jest być autentycznym i żyć w zgodzie z wewnętrznym „ja”. Nowonabytą wiedzę odrazu wdrożyłam w życie, co przełożyło się na zaskakująco dobre efekty. Już czuję ogromną ulgę i lepszą jakość życia codziennego. Gorąco polecam, szczególnie młodym rodzicom, im wcześniej tym lepiej, aczkolwiek na dobre zmiany nigdy za późno, co potwierdzam swoją osobą. Z niecierpliwością czekam na seminaria o rodzicielskiej autentyczności w moim rodzinnym mieście, już w lutym. Dziękuję Kasiu, tak trzymaj, jesteś wspaniała:)

Tamara
Kaśka w tym programie nie mówi o pomysłach na życie, tylko o życiu - takim, jakie ono jest. Mówi do prawdziwych kobiet - ze wszystkimi naszymi staraniami, wyobrażeniami na swój temat, ale też niedoskonałościami. Mówiąc w ten sposób, obejmuje te niedoskonałości akceptacją, która ma ... Dowiedz się więcej

Kaśka w tym programie nie mówi o pomysłach na życie, tylko o życiu – takim, jakie ono jest. Mówi do prawdziwych kobiet – ze wszystkimi naszymi staraniami, wyobrażeniami na swój temat, ale też niedoskonałościami. Mówiąc w ten sposób, obejmuje te niedoskonałości akceptacją, która ma szansę udzielić się słuchaczkom tego kursu – kobietom, które spędziły już wystarczająco dużo czasu na staraniu się, aby stać się kimś innym, lepszym. To kurs dla kobiet, które są już gotowe, aby zostać tym, kim są i taką siebie traktować z życzliwością. Struktura tego kursu jest zupełnie nieoczywista – widać, że powstała organicznie, na podstawie doświadczenia, a nie wymyślonej koncepcji. Po wysłuchaniu całości ciało mówi wyraźnie: to ma sens! Nawet jeśli głowa czasem protestuje…

Krzysztof
To niezwykle cenna publikacja o tym, jak ważnym elementem rodzicielstwa jest krzyk. Autorka obala mit, jakoby krzyk w swojej istocie niszczył relację z dzieckiem. Zamiast tego proponuje zobaczyć w nim okazję do poszerzenia samoświadomości oraz pogłębiania więzi z dzieckiem. Pokazuje, jak u... Dowiedz się więcej

To niezwykle cenna publikacja o tym, jak ważnym elementem rodzicielstwa jest krzyk. Autorka obala mit, jakoby krzyk w swojej istocie niszczył relację z dzieckiem. Zamiast tego proponuje zobaczyć w nim okazję do poszerzenia samoświadomości oraz pogłębiania więzi z dzieckiem. Pokazuje, jak usilne próby rugowania krzyku z interakcji rodzinnych pozbawiają nas kontaktu z naszym głosem i – co za tym idzie – utrudniają nam bycie w autentycznym kontakcie ze sobą i ze sobą nawzajem. Ta lektura przypomniała mi, że krzyk jest naturalnym sposobem wyrażania złości – tak potrzebnej do bronienia swoich granic. Uprzytomniłem sobie, że unikanie krzyku jest nie tylko nierealistyczne i niepotrzebne, ale wręcz szkodliwe, gdyż pozbawia nas i dzieci niezwykle ważnych lekcji. Ten praktyczny tekst pokazuje, że relacje mogą trwać mimo konfliktów, a nawet się dzięki nim zacieśniać.

Gabriella
Z ogromnym podziwem czytałam ten e-book.To nie jest kolejna publikacja, która dokłada rodzicom poczucia winy - to głęboka, mądra i bardzo ludzka opowieść o złości, krzyku i napięciu, które zna każdy z nas. Jestem poruszona tym z jaką odwagą Kasia porusza w e-booku temat złości, gnie... Dowiedz się więcej

Z ogromnym podziwem czytałam ten e-book.
To nie jest kolejna publikacja, która dokłada rodzicom poczucia winy – to głęboka, mądra i bardzo ludzka opowieść o złości, krzyku i napięciu, które zna każdy z nas. Jestem poruszona tym z jaką odwagą Kasia porusza w e-booku temat złości, gniewu i krzyku, o którym niektórzy z nas boją się nawet myśleć, a co dopiero tak odważnie i uczciwie uznać, że to naturalny element naszych relacji. Jednoczesne w tak czytelny, jasny i prosty sposób argumentuje swoje stanowisko.

Myślę, że to obowiązkowa lektura dla każdego rodzica, który chce zrozumieć nie tylko agresję dziecka, ale też własną.
Będę z przekonaniem polecać ten e-book, bo to naprawdę cenna, transformująca lektura.

Agnieszka
Katarzyna Kubiczek podejmuje niepopularny, ale niezwykle istotny temat: jak patrzeć na krzyk w rodzinie, by nie traktować go wyłącznie jako destrukcji, lecz jako element ludzkiego doświadczenia i rozwoju. Sprzeciwia się szeroko powielanym w mediach tezom, że krzyk w sposób automatyczny i nie... Dowiedz się więcej

Katarzyna Kubiczek podejmuje niepopularny, ale niezwykle istotny temat: jak patrzeć na krzyk w rodzinie, by nie traktować go wyłącznie jako destrukcji, lecz jako element ludzkiego doświadczenia i rozwoju. Sprzeciwia się szeroko powielanym w mediach tezom, że krzyk w sposób automatyczny i nieodwracalny niszczy rozwój dziecka. Jej zdaniem takie uproszczenia prowadzą do dezinformacji, a także do poczucia winy u rodziców, którzy, będąc ludźmi, przeżywają gniew i złość w sposób naturalny. Zamiast tego autorka proponuje inne spojrzenie: nie chodzi o to, by wyeliminować gniew i krzyk z życia rodzinnego, ale by nauczyć się go rozumieć i przeżywać w sposób, który staje się integralny dla procesu rozwoju zarówno dorosłych, jak i dzieci. Krzyk, w ujęciu Katarzyny Kubiczek, nie jest wrogiem. To sygnał, informacja o przekroczonych granicach. Tłumienie go albo stosowanie popularnych technik „radzenia sobie” z gniewem może prowadzić do kulminacji napięć. Strategia proponowana przez autorkę to pełna integralność emocji: pozwolenie sobie i dziecku na ich doświadczanie w szacunku dla tego doświadczenia i dla wszystkich jego uczestników.  E-book, stanowi ważny głos w dyskusji nad miejscem krzyku w rodzinie. To odejście od zero-jedynkowego myślenia, że krzyk = zło. Zamiast tego autorka zachęca do tego, by traktować krzyk jako część procesu uczenia się człowieczeństwa. W ten sposób rodzina staje się nie tyle polem walki z „trudnymi”emocjami, co przestrzenią ich integracji i budowania prawdziwej bliskości. Jeśli zastanawiasz jak to jest możliwe, odpowiedź znajdziesz w tym e-booku.

© 2013-2020 Katarzyna Kubiczek. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności Regulamin

Regulamin Newslettera